fbpx

Nemokamas pristatymas nuo 49 €

10 priežasčių gerti daugiau vandens

Kiek vandens išgeriate per dieną?

Mokslas žino kiek vandens turime išgerti ir tai apskaičiuoti yra labai paprasta. Kiekvienam mūsų kilogramui reikia 30 ml vandens, jei sveriate 70 kg, tai 70×30=2100ml. Jei sportuojate šiek tiek daugiau.

Tinkama organizmo hidratacija yra itin svarbi. Vanduo ne tik vaidina svarbų vaidmenį jūsų virškinimui ir kraujotakai, bet ir gyvybiškai svarbus jūsų odos sveikatai ir grožiui.

Pakankamas vandens kiekis puoselėja mūsų odą ir tai nei kainuoja daug, nei užima daug laiko. Tai nereiškia, kad nereikės kosmetikos priemonių odai puoselėti, tačiau tinkamas vandens kiekis mūsų organizmuose leis lengviau atlikti savo darbą kosmetikos priemonėms.

Mūsų oda yra didžiausias organas, kurį daugiausiai sudaro vanduo. Be vandens oda negali veikti optimaliai. Jei mūsų oda negaus pakankamai vandens, ji greičiau išsausės, suglebs, pradės pleiskanoti ir greičiau sens. Mūsų oda kasdien netenka daug vandens, dėl to svarbu pastoviai ją papildyti išgertu vandeniu.

10 priežasčių gerti vandenį:

  1. Mažiau raukšlių. Kuo labiau išliksite hidratuoti, tuo mažiau pamatysite raukšlių ir smulkių linijų. Vanduo padeda jūsų odai išlaikyti drėgmę, o tai padidina elastingumą. Kuo elastingesnė jūsų oda, tuo mažiau pamatysite raukšlių.

2. Pagerėjusi veido spalva. Geriant pakankamai vandens galima palengvinti egzemos, psoriazės kamuojamos odos būklę. Vanduo padeda pašalinti toksinus iš organizmo, o tai pagerins mūsų odos spalvą. Be to, viename Misūrio-Kolumbijos universiteto tyrime nustatyta, kad išgėrus du puodelius vandens padidėjo kraujo tekėjimas į odą, o tai gali padėti suvienodinti odos atspalvį ir veido spalvą.

3. Sumažės patinimas. Turbūt visiems tekę pajusti patinimo jausmą, tai nutinka dėl skysčių susilaikymo organizme. Tai gali nutikti dėl to, kad geriate per mažai vandens, nes organizmas gaudamas per mažai vandens stengsis jį kaupti. Nors ir skamba keistai, bet jei kaupiate skysčius, reiškia vandens geriate per mažai.

4. Greitesnis gijimas. Jei kada nors nudegėte saulėje jau žinote kaip tai gali būti skausminga.  Gera naujiena yra tai, kad gerdami daugiau vandens, galite pagreitinti saulės nudegimo gijimo procesą.

5. Mažėja aknė. Maždaug pusė pasaulio gyventojų yra susidūrę su akne. Tai dažna odos problema, kurią galima išspręsti geriant pakankamai vandens. Vanduo gali padėti pašalinti toksinus iš odos ir sutraukti poras, todėl jos mažiau užsikimš.

6. Lėtina senėjimą. Pakankamas vandens gėrimas gali padėti išlaikyti jūsų odą putlesnę, o tai gali sulėtinti senėjimo procesą. Putli oda taip pat padeda paslėpti esamus senėjimo požymius, kad būtų sumažintos jau esančios raukšlės.

7. Mažesnės poros. Mūsų odoje esančios poros gali užsikimšti labai greitai. Kuo daugiau vandens geriate, tuo geresnis aliejaus ir vandens balansas jūsų odos paviršiuje. Tai gali padėti sumažinti jūsų porų dydį, sumažinti spuogų atsiradimą ir sumažinti dėmes.

8. Sumažėjęs niežulys. Kai turite sausą odą, ji gali įtrūkti, pleiskanoti ir niežėti. Šią problemą nesunku išspręsti geriant pakankamai vandens ir drėkinant odą. Kai esate hidratuotas, jūsų oda mažiau trūkinėja ir niežti.

9. Stangresnė oda. Ar jūsų oda suglebusi dėl svorio metimo ar senėjimo?Puikus būdas sugriežtinti odą aplink žandikaulį, rankas ir kojas – gerti daugiau vandens. Taip yra todėl, kad vanduo padeda pagerinti odos elastingumą, todėl ji atsigauna nuo suglebimo.

10. pH balansas. Jei turite probleminę odą, žinote, kad sveikos pH balanso palaikymas yra labai svarbus norint, kad jūsų oda būtų be dėmių ir spindėtų. Jei gersite daugiau vandens, galite subalansuoti pH lygį, kad oda būtų sveika.